Pic. Archiwum MTP

W dniach 23-26.04.2018 w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower. Tegoroczna jubileuszowa, 10. edycja targów odbywać się będzie równolegle z targami Instalacje, Sawo, Securex oraz z targami EXPOPOWER. Ten blok targów pozwoli na bardzo szeroki przegląd zagadnień związanych z różnorodnego rodzaju instalacjami.

Targi GreenPower gromadzą w jednym miejscu i czasie przed­stawicieli wszystkich sektorów OZE. To najlepsza okazja, by po­znać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia czy też dowiedzieć się, przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża.

Podczas targów GreenPower odbywa się szereg specjalistycz­nych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. To idealne miej­sce dla osób poszukujących najnowszej wiedzy z zakresu OZE.

Sami organizatorzy, przewidują, że w ciągu czterech dni targo­wych, ekspozycje GreenPower zwiedzi ponad 25 000 profesjona­listów z Polski i zagranicy.

Magazyn OZEON objął po raz kolejny patronatem medialnym Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GreenPower. Wszystkie osoby zainteresowane spotkaniem z naszym zespołem redakcyjnym zapraszamy do pawilonu nr 6, stoisko nr 81.

Szczegółowe informacje nt. targów GreenPOWER znajdują się na stronie www.greenpower.mtp.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ