Kariera

Fundacja Ośrodek Wspierania Ekologii zatrudni

KIEROWNIKA ds. ROZWOJU

(Cała Polska)

zakres obowiązków:

  • kreowanie i realizacja strategii sprzedaży oferowanych produktów,
  • analizowanie rynku, poszukiwanie nowych klientów oraz obszarów do rozwoju sprzedaży,
  • nawiązywanie i rozwijanie współpracy ze strategicznymi partnerami,
  • nadzorowanie przygotowania ofert i umów handlowych,
  • dbałość o wizerunek organizacji,
  • sprzedaż powierzchni reklamowej w prasie i internecie,
  • realizację założonych planów sprzedaży,
  • raportowanie wyników do Zarządu Fundacji.

wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność budowania dobrych, partnerskich relacji z partnerami,
  • zdolności negocjacyjne,
  • nastawienie na realizację wyznaczonych zadań,
  • wysokie umiejętności interpersonalne,
  • efektywne pisanie maili oraz prowadzenie rozmów telefonicznych,
  • wysoka samodyscyplina i systematyczność w wykonywaniu zadań,
  • umiejętność organizacji pracy,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów handlowych,
  • pozytywne  nastawienie na osiągnięcie celu.

oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – umowa o pracę (po okresie próbnym),
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – część stała oraz wysoka prowizja od sprzedaży,
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego na adres: ozeon@fowe.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

    Załącz swoje CV

    Dołącz list motywacyjny

    Fundacja Ośrodek Wspierania Ekologii  poszukuje osób na stanowisko:

    STAŻYSTA/PRAKTYKANT/WOLONTARIUSZ

    Jesteś studentem dowolnego roku i kierunku studiów, szukasz ciekawego i unikatowego miejsca na odbycie obowiązkowych praktyk, chciałbyś nauczyć się czegoś więcej niż kserowanie dokumentów i adresowanie kopert, jesteś osobą aktywną i komunikatywną, znasz język angielski (mile widziane), swobodnie posługujesz się komputerem? Ta oferta jest dla Ciebie!

    Oferujemy:

    • Ciekawy program stażu lub praktyk dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb
    • Pracę w dużej organizacji pozarządowej
    • Pracę w zgranym i profesjonalnym zespole
    • Współpracę z ekspertami i specjalistami z danego obszaru
    • Możliwość rozwoju oraz realizacji własnych pomysłów w ramach działań organizacji
    • Unikalna wiedzę o mechanizmach programowania Funduszy Europejskich
    • Bezpłatne szkolenia dziennikarskie

    Razem z Tobą dokonamy wyboru, jaki zakres działań i zadań chciałbyś z nami realizować. Program praktyk/stażu dostosujemy do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości, opierając się na jednym lub kilku z wybranych OBSZARÓW

    PROMOCJA i KOMUNIKACJA

    • Obsługa mediów społecznościowych – Facebook, LinkedIn, Twitter
    • Opracowywanie treści na stronę www
    • Redagowanie materiałów promocyjnych, tekstów, publikacji
    • Organizacja wydarzeń, konferencji, spotkań, kontakty z mediami

    FUNDUSZE EUROPEJSKIE

    • Przygotowywanie elementów projektów finansowanych z EFS
    • Wsparcie działań w ramach projektów realizowanych w Fundacji
    • Dostęp do unikatowej wiedzy z obszaru Funduszy Europejskich
    • Programowanie Funduszy Europejskich (to znacznie więcej niż projekty)

    DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA

    • Tworzenie innowacyjnych usług dla sektora biznesowego
    • Research, tworzenie baz danych i list mailingowych
    • Przygotowywanie ofert współpracy i bieżąca administracja
    • Nawiązywanie współpracy z klientem biznesowym, udział w spotkaniach

    FUNDRAISING

    • Współtworzenie strategii fundraisingowej Fundacji
    • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych
    • Udział w tworzeniu kampanii fundraisingowych
    • Storytelling – budowanie wizerunku w oparciu o atrakcyjną narrację

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod adresem: biuro@fowe.pl

    W wiadomości prześlij swoje CV i napisz nam kilka słów o sobie…od siebie 🙂 Jeżeli potrafisz coś ciekawego i wyjątkowego (a o czym nie piszemy wyżej) – nie zapomnij o tym wspomnieć. Do aplikacji załącz klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych.

      KALENDARIUM